GARA (HALTA) LUI DORIN

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Cu greu ?i dup?? multe calcule am reu?it s?? dau structurii sta?iei o form??. Am schimbat chiar ?i planul ini?ial ?i am renun?at la cea de a ?aptea sin?? principal?? în favoarea a dou?? ?ine secundare undeva la unul din capetele sta?iei.
în locul unde ar fi trebuit s?? fie acea ?in?? am l??sat un spa?iu mai mare pe placa pe care lucrez în ideea instal??rii în acest loc a depozitelor, rampei, macaralei ?i a altor utilaje care se g??sesc prin g??ri. R??mâne de v??zut ?i de calculat. Spa?iul r??mas acum la dispozi?ie are 13,5 cm X 95 cm (cu abatere de 2-3 mm).




Fotografiile de mai sus reprezint?? capetele sta?iei. Am încercat s?? fac ceva ergonomic ?i totodat?? util ?inând cont de spa?iul redus de care am dispus. în continuare v?? prezint dou?? fotografii cu vederea de ansamblu a a?ez??rii ?inei în toat?? sta?ia: