[2010] Vacanta de iarna cu trenul in Regionala Iasi

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

mishu88

Well-Known Member
Trenulist
13 Mai 2008
668
8
Falticeni, Pascani, Bucuresti
trenuriromania.blogspot.com
WEBSITE
http://trenuriromania.blogspot.com
LOCATION
Falticeni, Pascani, Bucuresti
Cea mai frumoas?? vacan??? de iarn?? ââ??â?? cu trenul prin Moldova!
Februarie 2010 -=- Traficul feroviar pe timp de iarn?? în Putna, Boto?ani, Ia?i ?i Târgu Neam?

... Dar nu kilometri parcur?i, banii cheltui?i, picioarele ude, somnul întrerupt cu noaptea în cap sau oc??rile primite de la angaja?ii CFR au avut importan???, ci peisajele v??zute, varietatea de material rulant observat??, voio?ia ?i adrenalina care curgea prin venele noastre. Am imprimat în sufletul nostru unele dintre cele mai frumoase imagini cu trenuri pe care le-am v??zut pân?? atunci: Trenul Personal Putna ââ??â?? Ia?i v??zut de pe coasta dealurilor din Putna, automotorul Malaxa demarând în vitez?? din gara Boto?ani sau zecile de locomotive care tractau trenuri de marf?? sau de c??l??tori...





















... plus alte 155 de imagini v?? a?teapt?? s?? le descoperi?i pe blog întrucât structura forumului nu-mi permite s?? le ata?ez pe toate.

Vizionare pl??cut??! :)