Membri vechi si nu numai...

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Constat, in continuare, ca nu reusesc sa ma fac inteles. @gamitzu: nu vad unde sunt porcaielile, nu vad unde a incercat cineva "sa cumpere politete, onoare sau respect", nu vad unde s-a luat cineva de "greseli minore", nu vad unde cineva a fost judecat dupa criteriul banilor. In ce priveste "Balcanismul de 2 lei si cromozomul mioritic ne-au adus la stadiul asta de primate si rumegatoare", asa cum s-a mai spus, nu inteleg ce te-a facut sa ajungi la concluzia asta, te-as ruga sa vorbesti in numele tau, nu face afirmatii gratuite.

@GFN de ce spui "gunoaiele care se gasesc de cumparat"?

Daca eu spun ca nu ma intereseaza colectionarii, de ce extrapolati si va simtiti vizati, sau aveti sentimentul ca cineva va interzice sa va expuneti colectiile? Nu inteleg aceasta victimizare. Daca as spune ca nu ma intereseaza sa ajung vreodata in America de Nord, ar trebui ca toti Americanii si Canadienii sa se simta oarecum nedreptatiti? Sunt eu un personaj atat de influent? Ma indoiesc.

In alta ordine de idei, as vrea sa repet, nu il judecati pe Catalin prin prisma acelei fotografii postate fara sa specifice sursa, fara sa stiti care este si varianta lui. Nu stiti cum a intrat el in posesia ei, nu stiti daca el cunoaste cine este autorul pozei. Pana la urma eu inca nu stiu cine este misteriosul "nae44" :)
Nu m-am referit la nimeni, erau dora vorbe in vant. Ma plictiseam stand de 9 luni de pomana ancorat la larg de Miami si daca tot nu pot sa beau nimic sau sa ma droghez, debitez tampenii. Cum spuneam mai sus, pozitia crocodilului sau a hipopotamului in apa se potriveste cel mai bine aici. Daca am deranjat pe cineva, imi cer scuze, nu asta a fost scopul discutiei . Consider discutia incheiata si astept cu placere butonul de Emergency Stop propus de Cristy. Nu o sa ma supar pe nimeni, o sa postez in continuare colectia, cumparata, construita sau cum o fi ea si o sa imi vad de viata mea scurta si frumoasa. Nu vreau sa cad in dilema cainelui care toata lumea stie ce face. Respect, o zi buna.
 
Cu riscul de a ma face iar de rahat, ca nu reusesc sa lamuresc odata pentru totdeanuna, o sa postez un citat care nu imi apartine, doar l-am luat de undeva cu copy si sper sa reuseasca sa ne aduca cu picioarele pe pamant pe toti. DACA FIECARE DINTRE NOI, MEMBRII FORUMULUI, INCLUSIV EU, (am scris cu majuscule ca sa evit alte interpretari inutile) il aplicam dupa ce il memoram, am gasit rezolvarea la toate discutiile interminabile si toata telenovela ieftina, demna de Antena care o fi si Madam MITOSERU ca moderatoare. SPECIFIC CLAR CA NU E ALUZIE LA NICI UN MEMBRU. Respect, o seara buna.

“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience." ? George Carlin
 
  • Like
Reac?ii: SSL
Nu stiu cat de buna este ideea cu poze personale postate pe forun.
Mai se cearta pe aici careva si le pot veni idei...
[/QUOTE]
Daca consideri asa optiuni, renunta la idee. Oricum ar fi bazata doar pe sinceritate si onoare. Inventeaza butonul rosu si ai sa vezi ce repede se limpezesc apele pe aici. Fiecare o sa il foloseasca sa isi sorteze preferinte si afinitati. Sau varianta crocodil. Stai scufundat in apa si urmaresti subiectele tip Acces Direct pe Locomotiv forum. Sper sa nu fiu fugarit de legea copyright-ului ca le-am folosit titlul, desi sant convins ca e in DEX deja.
 
Ultima editare:
Iti garantez ca o sa fie foarte util. Am vazut cum lucreaza cel de iti pomeneam. Il poti numi Emergency Brake, sa fie in ton cu trenurile.
 
Ultima editare:
  • Like
Reac?ii: SSL ?i crystyv
Pana la urma eu inca nu stiu cine este misteriosul "nae44"

Exista raspuns la toate intrebarile:
 
  • Like
Reac?ii: gamitzu