Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Iata mesajul:

loko1.jpg
 
Ma tot seaca un mesaj de cate ori ma loghez si nu stiu cum sa scap de el.
Stiu ar fi simplu sa schimb parola dar nu doresc asta.

Alte idei????
 

Ata?amente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    59,7 KB · Vizualiz?ri: 14
Buna ziua, am incercat sa ma loghez pe storage.lokomotiv.ro cu user si parola de pe forum si nu reusesc, imi zice wrong user or password.
Ma puteti ajuta?
 
Incerc sa intru pe anumite topic-uri si in loc de forum ma redirectioneaza catre reclame... Din pacate nu pot sa fac captura ecran cu cursorul mouselui...
1699355577885.png
 
După o lungă perioadă în care nu am mai intrat pe ”Lokomotiv.ro”, iată că încerc ”o vizită de lucru” ........ dar ...........
Sunt foarte rău impresionat de agresivitatea și procentul de suprafață de pagină pe care o ocupă cu reclame actuala ”formă” a forumului......
Mă exasperează, pur și simplu................... Încerc să recitesc posturi destul de vechi, pentru a-mi reaminti multele spuse pe aici, însă pe măsură ce avansez, mă trezesc cu reclama ce se dublează, triplează între două postări pe care le citesc; pur și simplu îmi apar una sub alta 2...3 rânduri de reclamă.....
 
După o lungă perioadă în care nu am mai intrat pe ”Lokomotiv.ro”, iată că încerc ”o vizită de lucru” ........ dar ...........
Sunt foarte rău impresionat de agresivitatea și procentul de suprafață de pagină pe care o ocupă cu reclame actuala ”formă” a forumului......
Mă exasperează, pur și simplu................... Încerc să recitesc posturi destul de vechi, pentru a-mi reaminti multele spuse pe aici, însă pe măsură ce avansez, mă trezesc cu reclama ce se dublează, triplează între două postări pe care le citesc; pur și simplu îmi apar una sub alta 2...3 rânduri de reclamă.....
salut

verifica te rog browser sa nu fie o varianta veche. Reclama nu se dubleaza
 
Mulțumesc pentru răspuns; oricum este enervantă și prea insistentă..... Parcurg o postare și apare iar..... și tot așa..... Multă sănătate !!!