Colectia personala de machete la scara 1/43

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
descriere si prezentare:

Nu am cuvinte sa laud calitatea executiei la aceasta macheta.
Totul este ok, atat la interior, cat mai ales la exterior.
Aceasta macheta o ochisem demult pe ebay, dar nu-mi placea ca era neagra si am asteptat o sparand ca o sa apara o alta culoare mai deschisa. Cum rabdarea mea are si limite, am achizitionat pana la urma o macheta vopsita in negru. Totusi este un aspect pozitiv, deoarece se vad decalurile si alte detalii.
Las pozele sa va lamureasca despre cele scrise mai sus.

Vizionare placuta.

















 
descriere ?i prezentare:

Interior - bord cu cadrane negre, accesoriile disponibile pe panourile portierelor sunt vopsite cu gri. Scaunele sunt echipate cu tetiere, iar oglinda retrovizoare dispune de "sticla".

Exterior - vopseaua cabinei este bine aplicata, in strat subtire, iar bena este argintie

- Fata - ?terg??toarele de parbriz sunt din plastic negru, masca motorului este din plastic negru, logo-ul este redat fidel, farurile ?i l??mpile de cea??? sunt realizate din plastic transparent, vopsite pe interior cu argintiu.

- Lateral - oglinzile sunt din plastic negru si dispun de "sticl??", mânerele u?ilor sunt vopsite cu negru, jantele sunt redate foarte precis, la fel ca la modelul real.

- Spate - l??mpile optice sunt din plastic, vopsite cu ro?u/portocaliu/argintiu, ?i sunt bine redate.

???žasiu - este metalic si are multe accesorii redate destul de bine, si un lucru imbucurator; exista roata de rezerva.

Concluzie: îmi place macheta, este destul de bine lucrata si detaliata atat cat se poate la aceasta scara de constructie.