Machete autobuze

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
"Nik"....fi bun ?i pune ni?te capace la jentile AUTOBUZULUI TV2....are ni?te jen?i, de zici c??-i roat?? de DACIA 1300 de pân?? prin 1982, când a ap??rut janta tip "Canada"...adic??, autobuzul are jen?i cu trei prezoane ?i gaur?? central?? cu piuli???, pentru fixat capacele ornamentale.....sau poate c?? ai observat ?i rezolvat "problema"........felicit??ri ?i "tot înainte"....... :D :aplauze: :aplauze: :aplauze:
 
Salut!
Imi plac modelele confectionate de tine si aprecieez munca ta! :aplauze:
Cred ca in curand o sa treci la alte epoci sau la modele din alte tari ...ca nu prea mai sunt multe modele pe la noi.
 
TV 20R-ul imi aduce aminte de copilarie, cand veneau de la port Docuri pe strada portului si urcau pe langa ICEPRONAV pana la Spicul. Cred ca mergeau cu benzina, scoteau un fum de nu te vedeai si caraiau la schimbarea treptelor de viteza. Spor la munca, vad ca ai si rabdare si imaginatie. Sper sa le vad expuse undeva. :D De usile Icarus ma agatzam dimineata cand mergeam la scoala si erau pline ochi de lume care vrea sa ajunga la servici si la scoala. Si tu la fel? :| Ce vremuri de cacao.
 
Mentionez ca machetele sunt facute la comanda si de aceia repet sa constriuesc aceleasi modele. Cel mai mult se cauta modelele vechi comuniste, care din pacate sunt rare sau au disparut cu totul de pe soselele noastre.
 
Machetele sunt realizate la scara la 1/20. Cei drept in fotografii neavand reper este mai greu sa-ti dai seama de acest lucru.