Bancuri

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Goag??l poate s?? C??â??NTE:

Intra?i pe Google Translate

în stânga selecta?i limba german??
Copia?i urm??torul text ?i pe urm?? da?i pe listen...

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk
 
Google Search mai are cateva Easter Egg-uri, de exemplu atunci cand cautati "do a barrel roll" pagina face o rotatie completa. ;-)
 
Trenurili e triste....

Hai s?? mai veselim...


O r???u?c?? plângea pe malul unui râu.
Plângea ?i repeta continuuââ??Â? ââ????nu ?tiu cine sunt, nu ?tiu cine suntââ??Â?ââ??
Crocodilul iese ?i îi spune c?? nu poate s?? o vad?? a?a trist?? ?i c?? îi spune el cine este: ââ????Ai un cioc portocaliu, corp mare, codi??? mic?? ?i dai tot timpul din ea, gâtul mai lung ?i sub?ire, ai picioru?e scurte ?i portocaliiââ??Â? treââ??â?? s?? fii r???u?c??!ââ??
Vesel??, r???u?ca sare în ap??, se zbenguie ?i se întoarce la crocodil ?i îi spune: ââ????Pot ?i eu s?? încerc s?? î?i spun cine e?ti, acum c?? m-ai f??cut fericit?? ?i am înv???at cum s?? ghicescââ??Â??ââ??
Crocodilul: ââ????Eh, n-ai fost în stare s?? ghice?ti cine e?ti tu, o s?? ghice?ti acum cine sunt euââ??Â? hai s?? vedemââ??.
R???u?ca se bag?? în ap??, se uit?? atent la crocodil, se b??g?? pe sub el, se uit??, mai d?? dou?? ture ?i iese din ap??: ââ????Ai gur?? foooarte mare, ai o geac?? de piele de fi?e, picioare scurte, nu prea ai c.....ie ââ??Â? e clar: e?ti manelist, d??-te-n gâtuââ??â?? m??-tii!
 
O fetita de vreo 7-8 ani, se duce la magazinul de animale. Se opreste la tarcul cu iepuri. Vanzatorul se duce la ea si o intreaba "Ce culoare ai vrea sa aiba iepurasul? Negru,alb, gri..." Iar fetita ii raspunde "Pe pitonul meu il doare in fund ce culoare are iepurasul cand il mananca"
 
Da , poate fi o glum?? ca multe altele ale google. Eu nu stiu: din ce tara este roca?

Si da, eu cred ca este amuzant. Nu si pt cele dou?? firme concurente, dar pentru mine. Sper sa nu pun?? nimeni la suflet
 
nu sunt nici de partea Tilling-ului, nici de partea ROCO-ului, deci nu pun la suflet... 8)