Colectia personala de machete la scara 1/43

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Mi-am cumparat macheta (nr 33). VAZ 2107 arata bine, are o culoare frumoasa, dar din pacate, farurile nu sunt finisate cum trebuie. Cred ca este inca o macheta "bagata pe gat", deoarece nu are numere romanesti. In rest... o s-o pozez si o voi prezenta curand.
 
Am luat ?i eu VAZ-ul 2107........?i-am stat vreo 10 minute, de am "cotrob??it" toat?? cutia de la chio?c pân?? am g??sit un model care are "numai " num??rul de pe bara spate u?or strâmb........Cred c?? vajnicii urma?i ai lui MAO ZE DUN erau ?i ei intoxica?i, pu?in, cu orez - fiert de dou?? ori........ :lautar: :aplauze: :lautar: :aplauze: :lautar: :aplauze: :lautar: :aplauze: :lautar: ..........în rest, S?RB?TORI FERICITE ?i la cât mai multe modele prin vitrina de acas??............, dar în primul rând, S? FI??Â?I S?N?TO???žI...... :lol:
 
Polski Fiat-ul era el o masina la scara, practic... Sirul lung de PF-uri venite sa faca turism si comert erau bine cunoscute la noi in tara, rar aveau in fata sau spate cate o Lada sau altceva mai maricel...
Erau in latime cam 2/3 din dacia si ca lungime cred ca erau sub jumatate... Spun doar cred, ca doar memoria ma poate ajuta, si ea are vacanta...