Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
nu stiu daca e bine unde scriu dar poate ma lamureste cineva. De ce mailul pe care l trimit sta de doaua zile blocat in verificare sau ceva de genul, cat trebuie sa astept ca sa vorbesc si eu cu cineva????? :-x
 
andreiul a spus:
Sefuuu Razvan, nu e obligatoriu ca odata logat sa citeasca mesajul. Daca nu il citeste, nu tot la mesaje in pending apare.
Personal, avand in vedere ca atunci cand ma loghez se deschide o fereastra care ma anunta ca am un PM, in primul rand citesc mesajul si dupa noutatile de pe forum, o succesiune logica zic eu. Nu cred ca sunt multi useri care intra pe forum si ignora PM, corect!
 
Am inteeeeeeleees,pai atunci avem o problema. El apare ca membru pe acest forum chiar in lista de membri si i-am verificat si pe ceilalti care au fost chipurile dezactivati si apar la numaratoare acolo. Este corect ? :roll: Ok, o sa-l sun ca am primit telefonul lui si o sa ma lamuresca dar eram curios sa stiu cum sta treaba cu regulamentele :-x

Mai multi membri, mai multa ratie, o cotatie mai buna pe bursa- deci de pe urma privilegiatiolr avem beneficii.
 
Salut, nu mai primesc nici o notificare pe mail cu privire la replicile primite la subiecte sau mesaje private . E ceva de la forum sau am eu probleme cu mailul ?
 
Azi, in cea mai marte parte a zilei, la fiecare incercare de a accesa forumul, am fost intampinat de mesajul:

"LoCan't create a new thread (errno 11); if you are not out of available memory, you can consult the manual for a possible OS-dependent bug"

Sistem de Operare: Mac OS X 10.6.8
Aceeasi eroare pentru toate cele trei browser-e folosite: Chrome (Version 28.0.1500.71), Firefox 22.0 si Safari Version 5.1.9 (6534.59.8)

Un alt amanunt: a mai remarcat cineva cat de vechi este banner-ul din partea dreapta a jos a fiecarei pagini a forumului?

 
Am intalnit ieri problema respectiva, dupa cateva ocari si refreshuri am reusit sa citesc oarece lucru pe forum.
Si da, am remarcat mai demult ca bannerul face referire la evenimentul de anul trecut, chiar m-am mirat de ce nu a fost actualizat.Lipsa de timp, probabil... :roll:
 
sogard_2003 a spus:
Salut, nu mai primesc nici o notificare pe mail cu privire la replicile primite la subiecte sau mesaje private . E ceva de la forum sau am eu probleme cu mailul ?

Nici eu nu mai primesc.
 
am mai primit unele care au ajuns fix in spam ... dar de obicei se cam pierd pe drum (sau oare am inceput eu sa comentez mai putin deci automat mai putine topic-uri la care sa primesc notificari ? :p)

iar legat de problemele de accesare, pe langa cele de site vad ca sunt si de dns, probabil o fi si serverul dns pe acelasi server, n-am verificat ...
 
Salutam,

Astazi am fost in primejdie cand am incercat sa intru pe forum:

9343618236_bcd9039178_o.jpg
 
...sâmb??t?? 20.07, duminic?? 21.07 ?i mai ales luni 22.07.2013...am p???it acela?i lucru, ca ?i "felippe" la încercarea de intrare pe "Lokomotiv.ro", cu deosebirea c?? ieri (luni 22.07) aproape toat?? ziua mi-a fost imposibil s?? accesez, primind invariabil ......"LoCan't create anew thread (errno11); if you are not out of memory, you can consult the manual for possible OS-dependent bug."
???ži mai e ceva..la coloana din stânga, unde ruleaz?? "Mesaje pe Forum"/Ultimele 20 de mesaje....când ?i-e lumea mai drag??, acea derulare complet?? se blocheaz?? la 3-4 ultime mesaje ce se deruleaz?? numai ele, dac?? dai clik pe unul din aceste 3-4 mesaje blocate în derulare, situa?ia se remediaz??, de po?i vedea toate cele ultime 20 de mesaje.........