Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
macleod a spus:
pana la urma mai suntem in perioada de "lucrari" sau ar fi trebuit sa se termine ?
nu de alta dar aseara pe la vreo 12-1 noaptea era in craci
asta e, intelegem, bombanim un pic si ne trece ... e greu cand esti de partea cealalta a baricadei, de obicei pe mine ma bombane lumea cand se lasa cu update-uri :D
@Macleod daca anuntul a fost postat in 17 noiembrie si spune ca "in urmatoarele 2 saptamani" este posibil sa apara probleme, ma intreb ce anume nu este clar?

Se lucreaza periodic la imbunatatirea si optimizarea forumului si este posibil ca temporar sa fie nefunctional in aceasta perioada,
cu ocazia asta recomand mai ales celor care scriu mesaje lungi sa faca "copy" pe mesaj inainte sa dea "trimite".

Multumim pentru intelegere.
 
well, cand anuntul parea sa fie o semnatura (desi doar semana in mare si doar atat), si mai era si ceva pozitiv cu "s-a rezolvat" in acelasi mesaj, se mai adauga si cititul in viteza si in diagonala, ca deh, traim in viteza ... iar rezultatul iese total pe dos
asta e, pana la sfarsitul lunii mai chitzaim, important e ca in final sa fie mai bine
 
Tot eu...
Am un produs la vanzare, regulamentar etc... Cineva doreste sa il rezerv pentru cumparare. Editez mesajul si rezerv... Din n motive nu se cumpara produsul si doresc sa reeditez mesajul... sa sterg mentiunea 'rezervat'. Cand apas pe edit, imi da ... eroare, ca subiectul bla-bla nu poate fi etc etc... Eu ce fac acum, pun iar la vanzare produsul? Nu de alta, dar depasesc limita si trebuie sters... Poate remediati acest bug... sau eventual bagam o liniuta noua in regulament, sa stiu si eu ca nu trebuia sa mearga smecheria. :evil:
 
Salut,

nu stiu de unde apare problema,
o sa verificam,

si in al doilea rand, nu se accepta anunturi cu produse rezervate,
sunt ori de vanzare, ori nu sunt de vanzare si atunci anuntul nu mai este valabil.

Daca ai citi regulamentul ai vedea ca anuntul poate fi editat pentru putin timp, si asta pentru eventualele erori puse din greseala de catre autor.
 
Este doar la mine sau e "feature" sa nu te mai poti deconecta de la minunea asta de forum?
Ca incerc de 5 minute sa ma deconectez si nu se lasa.

LE Ce e mai interesant e ca sunt jumatate deconectat, jumatate conectat.
In coloana din stanga sunt "Bine ai venit, Anonim", sub poza "cap de pagina", langa FAQ, Cautare, Grupuri... scrie "Iesire [LiviuM]".

LLE Am reusit dupa ce m-am reconectat din coloana din stanga (User Info) si m-am deconectat cu deconectare/iesire din Your Account. Poate ar trebui sa mai "perie" cineva forumul asta.
 
Astazi (acum 5 min.) am intalnit o problema grava: am deschis browserul (Firefox) am selectat din bookmarks forumul lokomotiv si.............. m-am trezit ca sunt logat cu numele de user piti. Am inchis imediat browserul, deoarece chiar eram logat (8 mesaje personale, etc.) Pt. userul @piti: nu mi-am bagat nasul in nimic, semnalez problema pentru ca e grava.
 
Cercetam problema si vedem care e cauza.
 
Buna. De cateva zile incerc sa postez un anunt la rubrica vanzari si acesta nu apare. Initial am incercat cu poze, dar am crezut ca e ceva problema legata de Flickr unde sunt pozele, mai apoi am incercat sa trimit topicul fara poze si tot nu a mers. Mentionez ca momentan sunt plecat din tara dar am incercat sa il postez si inainte de a pleca si tot nu a aparut.

Multumesc
 
Buna,
de cateva zile vad pe forum foarte multi utilizatori, adica:
Vizitatori: 874
Membri: 124
Total: 998
Eu nu apar in lista, desi sunt in mod evident logat. Ca altfel nu as putea posta.
 
@uhu

Mai ai probleme cu postarea anuntului?


@rastel

Se cauta problema.
 
Tot nu pot pune anuntul. Am incercat acum 5 min. de doua ori sa il postez, nu il posteaza, am incercat si sa ii dau un preview dar tot nu imi arata nimic, pur si simplu ma trimite la prima pagina a forumului.