Anunturi de intalnire a pasionatilor in Cluj

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Am vorbit si am hotarat sa mergem si marti,deoarece multa lume stie ca marti ii lege sa fie cineva acolo....
 
??mi cer scuze pentru c? nu am postat înc? pozele pe care le-am f?cut în data de 11 martie când am fost în vizit? la clubul vostru, de vin? este serviciul Â?i faptul c? nu am avut cititorul de carduri cu mine la Cluj.
Mi-a pl?cut ceea ce face?ži, faptul c? v? întâlni?ži s?pt?mânal Â?i lucra?ži fiecare la modul-ul lui, aÂ?a cum Â?i-l imagineaz? fiecare, iar în final formând toate o dioram?, cu mun?ži

Â?i tunele, foarte frumos realizate




m-a impresionat c? aproape totul este f?cut manual de voi, nu numai câmpii, dealuri Â?i mun?ži dar Â?i copacii, tufiÂ?urile Â?i chiar a?ži folosit pietricele care erau naturale ( apropo, cred c? din cauza voastr? în fiecare zi la hotelul la care am stat -pe malul SomeÂ?ului- se aduceau camioane cu pietriÂ? :D )




din p?cate nu am reuÂ?it s? îl prind decât pe Sandy la munc?

dar asta nu înseamn? c? nu erau Â?i al?ži membrii la club ( florinn, lucas, rocomaniac Â?i al?žii pe care îns? , îmi cer scuze, nu am reuÂ?i s? îi re?žin dup? nume ) drept dovad? imaginile urm?toare care v? arat? ele singure c? aici se lucreaz? frumos Â?i cu spor .







??mi închei mica descriere cum altfel s-ar putea decât postând Â?i câteva linii pe care st?teau odihnind-use, în aÂ?teptarea rul?rii lor, câteva vagoane Â?i locomotive .


V? mul?žumesc c? m-a?ži primit în vizit? Â?i sper c? atunci când voi mai avea ocazia s? trec prin Cluj voi avea suficient timp s? trec pe la clubul vostru pentru a vedea "pe viu" ce a?ži mai realizat Â?i de ce nu s? "fur" câteva idei.
Mult succes în continuare . :aplauze:
 
MULTUMESC CLUBULUI VOSTRU SI IN SPECIAL UNORA..... PENTRU SUPORTUL PRIMIT. NE VEDEM MAINE. SPER SA VA PLACA CE VOI ADUCE LA PREZENTARE. ESTE FOARTE GREU SA ALEGI DIN CELE PESTE 5000 DE CODURI.

VOR FI CATALOAGE. ORICUM NOTATI SITE-URILE NOASTRE. WWW.BACHMANN.CO.UK WWW.LILIPUT.DE WWW.BACHMANNTRAINS.COM

CINE DORESTE LISTE DE PRETURI SA CEARA SI VA PRIMI PE MAIL.
TOTI MEMBRI COTIZANTI AI CLUBULUI AU UN START DISCOUNT DE 10%.

NE VEDEM MAINE

BACHMANN

P.S.

VEGETARIENI SAU POST?