Intalniri intre pasionati la Timisoara

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
@darkshadowro
Claudiu...
Poti sa declari sedinta de deschidere a anului amanata pentru data de 25.01.2015 la aceiasi ora si locatie....
90% dintre participanti (inclusiv fotograful :D - Sesamecave ) au luat la cunostinta si au aprobat amanarea deschiderii "anului trenulist 2015" ....deci te rog sa inchei "procesul verbal" si sa declari sedinta oficial amanata :lol:
 
Dragi colegi

in urma inchiderii urnelor si dupa numararea democratica a voturilor vom incheia procesul verbal si aprobam mutarea intalnirii pentru 25 ianuarie 2015.

Sa ne vedem cu bine.
 
@sesamcave: te asteptam la urmatoarea :)

@smotocel: blestemul developatului pozelor continua ? nu pot sa cred :)))))

Urmatoarea intalnire va fi pe 15 februarie 2015 la o locatie care inca este in dezbatere. Din cauza luminii execrabile din Zai de aseara vom muta intalnirile ... Optiunile sunt Spirit (langa Zai), si ceva local pe care ni l-a recomandat Chickengeorge in complex(urmeaza sa revina cu informatii asupra numelui ...).
 
cu scuzele de rigoare si dupa multe chinuri, am reusit sa uploadez si eu poz(n)ele de ieri....

asadar...incepem cu o unguroaica....



hop si o EA (@Claudiu - darkshadow)



fuga fuga si o DA.... in lucru (@Voicu - Big_boy)





daca n-ai catenara la EA.... chemi in ajutor un.... locotractor (@Puiu Iliescu - Chickengeorge)



semnale luminoase



si dupa prima sesiune foto .... fara linie..... au aparut si modulele



si o magazie...



sa trecem la lucruri serioase....




deja tractorasul voia sa fie peste tot.....



de ciuda ca nu e bagat in seama si-a chemat un prieten....



din categoria: fierar-betonist



trebuia sa mai fie si ceva CFR



si o Malaxa (@Flavius)



una bucata fantana si alte acareturi




si trupa vesela de duminica




hai... sa fiti iubiti!
 
Bravo smotocel si in acelasi timp multumim ! <i></i>:aplauze:
Te declaram titularul fotograf al trupei de "trenulisti"...pentru ca Marius (sesamcave) e suspendat temporar...are doua cartonase galbene :D
 
Multumim Smotocel. Bine ca ai reusit sa developezi pozele. Apare vad intr-o singura poza Voicu cu lanterna celebr?? incercand sa se uite la detaliile unui model si cam asa ne-am chinuit toti facand po?ta lanterna. Cu unanimitate de voturi schimbam localul.
 
cred ca cel mai avantajat am fost eu.... :D :D aveam si lumina si zoom.

cat despre ce spunea Puiu Iliescu, cred ca pe aci pe undeva este cealalta locatie.