Masini de Legenda DeAgostini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
FUGA LA selgros..LA NOI,îN Ploie?ti,E OFERT?..18,60 RON UN SET DE2 MACHETE cararama,SIMILARE de agostini.
EU MI-AM LUAT VW GOLF 4 Albastru ??Ë?I PEUGEOT 307 ,ambele din metal,la scara1/43..superbe,faruri de sticl??,oglinzi,detaliate..merit?? banii.
oricum,aveau mai multe modele.
Azi ,m-am uitat ?i mai atent la PAPUC,e superb..cred c?? e printre cele mai tari machete pe care le am în cas??.
 
dac?? chiar vor fi 60 de numere atunci chiar vom avea de cheltuit, dar merit?? ! ???ži câti ani !!! 2 ani de zile !!! Numai c?? conteaz?? ?i de noi dac?? vom lua revistele. Dac?? nu se vor mai cump??ra nu se vor mai scoate.
 
e posibil,dac?? vor avea succes,s?? fie ?i 100 de numere..asta depinde de noi,românii.. adic??,s?? sprgem mai pu?ini bani prin cluburi,discoteci,pe b??utur?? sau croaziere de lux,?i s?? ..spargem 50 de ron pe lun?? pentru aceste machete...
oricum,?tiu 50 ron e enorm..p??i banii ???tia îi po?i cheltui în bamboo în 5 minute
 
interesanta ideea cu diorama..eu ma gandeam asa...sa facu una destul de mare si pentru fiecare masina in parte sa ii fac o sarcina....dupa cum urmeaza: pt papuc ma-m gandit sa-i fac un santier pamant scule acesorii....pt dacie ceva pe malu marii pt Volga ceva cu ambasada...stegulete nebunii si tot asa...oricum mai e pana le strang pe toate...sper sa am bani sa iau toata colectia daca tot ma-m abonat...bafta multa
 
Mihai90 a spus:
e posibil,dac?? vor avea succes,s?? fie ?i 100 de numere..asta depinde de noi,românii.. adic??,s?? sprgem mai pu?ini bani prin cluburi,discoteci,pe b??utur?? sau croaziere de lux,?i s?? ..spargem 50 de ron pe lun?? pentru aceste machete...
oricum,?tiu 50 ron e enorm..p??i banii ???tia îi po?i cheltui în bamboo în 5 minute
Sau poate ii dam pe un manual de gramatica ori un dictionar de ortografie.
 
De jumatate de ora incerc sa incar pozele cu mini-diorama ZIS-ului pe photo....
Din pacate se pare ca e conexiunea slaba si mai dureaza.
 
Gata.
Vizita de lucru -Prim Vice Secretarul RPR (sper ca functia e corecta)














Probabil ca atunci cind aparea pe strada limuzina se facea o liniste totala.
 
Fiecare isi poate inchipui ce doreste.

Eu zic ca ii lipseste doar niste iarba, insa parca duceam prea in ruina treptele cu iarba la imbinarile dalelor.
 
cred c?? un MOSKVICH,a?a am în?eles..
oricum,pân?? acum din 9 ma?ini,4 au fost române?ti..tare,nu?
 
andrei astept sa te apuci de diorama pt papuc sunt sigur k o sa iasa misto...succes
andrei_nsts a spus:
Fiecare isi poate inchipui ce doreste.

Eu zic ca ii lipseste doar niste iarba, insa parca duceam prea in ruina treptele cu iarba la imbinarile dalelor.