Masini de Legenda DeAgostini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Se putea un pic mai detaliata dar la cat e de impunatoare merita banii .
Culoarea nu e placuta dar cred ca au fost putine vopsite in alte culori .
Chiar mi-ar fi placut sa merg cu una adevarata .
 
A mea are 2 zgirieturi, insa chiar nu e nici o problema. Oricum, impresionanta masina, parca e la o alta scara decit celelalte.
 
Da tocmai acum m?? uitam la ZIU ?i în compara?ie cu cel??lalte ma?ini parc?? ar fi un gigant. Parc?? e la alt?? scar?? !! E elegant?? ?i mare. Frumoas?? machet??.
 
eu nu mi-am luat ZISUL,dar astept DACIA PAPUC...
A primit cineva papucul prin posta??
 
Papuc

<r>Papuc frumos, intr-o culoare mai rara pe strazi (<I><s></s>nu imi amintesc de imperecherea masca-la-fata-4-faruri si oblon stantat DACIA, precum si de rollbar la culoarea caroseriei. Dar or fi fost<e></e></I>)<br/>
<br/>
ZIS-110... <E>:)</E> ????Âž?Â???????â???Â°?? ???Âž?Â??Â???â?????Â??Â°?? ?Â??Â°??Ë??Â¸?Â??Â° O.X. <E>:)</E><br/>
<br/>
Next... Moskvitch 408</r>
 
încep cei de la DeAgostinii s?? se fac?? modele din ce în ce mai bune, ZIS-110 ?i Dacia Papuc nu le-am v??zut cu defecte. Doar c?? Dacia e prea ââ??susââ?? ?i nu atinge platforma.
 
eu am luat dou?? Dacii,una pentru mine,una pentru un mecanic auto..de când a ap??rut aceast?? revist?? la noi, s-a apucat ?i el de colec?ionat machete..are toate numerele ap??rute pân?? acum,dar ?i un LOGAN la scara1/43..
eu n-am de gând s?? le desigilez.
A? recomanda celor care au mai mul?i bani,s?? cumpere m??car dou?? DACII,fiindc?? peste câ?iva ani vor fi foarte greu de g??sit ?i valoroase,în special modelele române?ti
 
tfa2003 a spus:
conform cu cele scrise in revista ... coletul 15 adica nr.31
Am si eu o intrebare...stie cineva exact cate modele sunt toate...(doar cele care ni le prezinta in revista...? 15 colete? sau cum au fost in colectia din Polonia mi sa-u parut cam multe...)