Masini de Legenda DeAgostini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
NU rata?i ocazia ! Ieftin ?i bun ! La intersec?ia ?os. GIURGIULUI cu DRUMUL G?ZARULUI ,
în fa?a clinicii de stomatologie: ARO 240, DACIA 1100, TRABANT
Cu bine ?i LA MUL??Â?I ANI ! Florin
 
Nu stiu cum dar Dacia 1310 si GAZ 69 le am de pe vremea cand aveam 2 salarii :lol: .
Bun, acuma tot ce gasim pe ebay trebuie sa si apara?
 
Eu unul sunt curios daca vor scoate si modele mai rare..Lastun,Aro 10...si chiar autobuze DAC
 
Am pus mana si pe dacia 1100, ca sa carcotim, le era greu sa scrie UNU B(ucuresti) in loc de I mare B(ucuresti) ?
Asta a fost asa de rautate, deci a se ignora. Ce sunt cu adevarat curios e ce e cu dunga (argintie parca?) de pe geamurile laterale spate ?
Stiu ca multi se plang de calitate, ma intreb oare sunt chiar atat de norocos ? Ca in afara de un cauciuc cu galma (care de fapt nu e bug, e un adevarat feature sa arate cat mai apropiat de realitatea romaneasca). Bine, ma raportez la cat consider ca ar trebui sa coste (adica la jumate), deci cel mult injur pretul, la calitate ori am fost norocos (de fiecare data nu am stat sau nu am putut sa aleg dintre mai multe masini), ori am fost norocos :D
 
Dunga aceea gri, vrea sa para ca geamul este impartit in doua. La modelul real, gemurile de la usile din spate sunt glisante.
 
Endo_ro a spus:
Am vazut ca a aparut Wartburg-ul... Astept si eu de la cei care il au deja, sa ne spuna cum arata pe viu si daca merita... Oricum o sa-l iau, dar asa, de dragul polemicii... :evil:
Este rosu cu alb sau alb cu rosu :twisted:
L-am vazut in aceasta seara, lumina era slaba, asa ca n-am putut sa-mi fac o parere .
 
eu am avut WARTBURGUL acesta de la unguri..era sub orice critica vopseaua..l-am v??zut la magazin ?i mi se pare c?? arat?? chiar prea bine,e vopsit mai frumos..are numere de BN..abia a?tept s?? mi-l iau
 
Eu am luat WARTBURGUL. Ca de obicei aten?ie la dedali. Prima ma?in?? pe care am pus mâna avea vopseaua un pic ne la locul ei, iar a 2 care am luat-o avea cauciucul din spate stânga dat jos. Dar nu am observat asta decât în autobuz ?i acas?? am pus la loc cauciucul.
în rest arat?? super. Mai ales culorile alese. Ro?u cu alb.
Dar ce e ciudat acum e c?? revista nu mai pune nici o reclam?? pentru a face abonament sau ceva de genul asta.
 
ar fi tare s?? apar?? ?i o POBEDA
gaz20cabrio.jpg
 
La Gorjului in Militari - Bucuresti am vazut D 1100 si Volga. Parca pe aici mai cauta cineva numerele acestea.
 
eu am vazut 1100 la metro voluntari...
oricum,mi-am luat si eu wartburgul 312..e fain