Intalniri intre pasionati la Timisoara

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
va salut pe toti.

sunt din timisoara si sunt nou in domeniu, si cu stupoare observ ca in Timisoara nu exista un club de modelism feroviar desi tentativele de a face unul dateaza din 2008. a murit clubul din timisoara inainte sa se nasca ?
 
salut

pai mai intai cred ca ar fi cazul sa facem un recensamant sa vedem cati pasionati mai sunt prin timisoara (s-ar putea sa fie si sa nu utilizeze acest forum :( ) si pe urma se poate discuta eventual de a face un club.

profit de aceasta ocazie ca sa provoc timisorenii care ar fi inca interesati de modelism feroviar si care doresc sa dea un "prezent" pentru o eventuala intalnire pentru a ne cunaoste mai intai si pe urma sa vedem

va astept
 
da pentru inceput putem merge undeva intr-un local sa ne cunoastem si sa stam putin de vorba. poate undeva pe centru sau in complexul studentesc. depinde de unde sunt localizati oamenii si cum ne convine mai bine la fiecare. mie sincer mi-e indiferent unde mergem si unde ne intalnim. eu vreau sa ne intalnim :) voi veni oriunde
 
va salut pe toti. revin cu o mica schimbare de strategie in urma unor sfaturi primite. vreau sa stabilesc pe 4 noiembrie (pica intr-o vineri) la ora 19:30 intalnire in complexul studentesc in fata la 3F. va astept pe toti cei interesati. am stabilit o data suficient de departe in timp incat sa aibe timp cat mai multi sa vizualizeze anuntul si sa nu isi faca planuri daca vor vrea sa vina.
 
Deci ramane maine la ora 10:00 sa ne intalnim in fata la 3F in complexul studentesc ? pana acuma sunt sigur ca voi fi eu cu big_boy si TGV. din ce vad.