Intalniri intre pasionati la Timisoara

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
In ciuda faptului ca sunt amator in domeniu si in functie de programul meu de maine, voi incerca sa vin si eu la 10 in fata la 3F. Macar asa vom ocupa o masa de 4 persoane....
 
Din pacate datorita faptului ca pana Vineri nu eram anuntati decat 3 participanti si Vineri seara in 04.11.2011 respectiv sambata dimineata in 05.11.2011 forumul nu a functionat ....noi cei trei am hotarat sa amanam intalnirea .
Asa ca cerem scuze pentru cei care posibil sa se fii prezentat...si nu au gasit pe nimeni....desi mai mult ca sigur nu au fost pre multi , altfel confirmau din timp.
 
vlad daca doresti sa organizezi o intalnire eu voi veni oricand cu placere. eu am incercat si a iesit un mare bluf din pacate... crezi ca am avea mai mult noroc acuma pe primavara dupa dezapezire ? :D
 
vineri 23 martie ora 20 strangere modelisti din Timisoara in piata unirii.

@radu : sincer nu prea imi place sa fiu ala care organizeaza. nu ma pricep ... speram sa fie altu cu initiativa :D
 
@darkshadowro
vineri 23 martie ora 20 strangere modelisti din Timisoara in piata unirii.
Piata Unirii e mare....
Cred ca se impune stabilirea unei locatii unde sa asteptam restul colegilor la o masa ...la o bere/cafea/suc...nu vom sta sa ne cautam unii pe altii prin toate Piata Unirii
Asa ce pentru voi cunoscatoriiTimisoarei....stabiliti o locatie linistita , cocheta unde sa putem sta de vorba asa cum se cuvine...
 
Ne intalnim la statuia din piata unirii. Nu cred ca o sa fim multi si oricum ne e mai usor sa ne strangem decat intr-un local. Oricum in zona sunt destul de multe localuri unde ne-am putea duce, cu muzica in surdina deci ne putem intelege.
 
Dorinta este sa ne intalnim...insa poate e o ora prea tarzie....Vineri seara la 20.00

Ce parere aveti de o reprogramare pentru Sambata pe la ora 11 ,00 ?

Asteptam parerile voastre ....
 
Intalnire pasionati Timisoara

<t>Vineri mi se pare mai ok, pe la 17.30-18.00. Daca nu si sambata ar fi fain, dar tot spre seara, dupa orele 17.00-17.30. La 11.00, multi inca lucreaza, sau mai au Trenuri (treburi) gospodaresti.<br/>
Salutarile mele.</t>
 
Si eu pledez tot pentru dupa-amiaza. Vineri sunt la servici deci ora 18:00 imi convine, iar sambata dupa-masa tot asa dupa ora 17:00 sunt disponibil. Deh dimineata am ca si TGV treburi prin gospodarie ....