Intalniri intre pasionati la Timisoara

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
ok vineri ora 18 sa fie :) care imi lasa un nr de telefon in caz ca intarzii sa va sun. eu teoretic lucrez pana la ora 18 dar voi face tot posibilul sa ajung. :?:
 
Aseara am reusit sa ne strangem 7 trenulisti bravi din Timisoara. E un inceput. Unul bun zic eu. Ramane sa stabilim doar urmatoarea intalnire. Astept sugestii de la timisoareni daca preferati alta locatie/ora pentru intalnire.

PS : TGV atatia de prezent ai dat pe aici incat aseara ai fost absent.
 
darkshadowro a spus:
Aseara am reusit sa ne strangem 7 trenulisti bravi din Timisoara. E un inceput. Unul bun zic eu. Ramane sa stabilim doar urmatoarea intalnire. Astept sugestii de la timisoareni daca preferati alta locatie/ora pentru intalnire.

PS : TGV atatia de prezent ai dat pe aici incat aseara ai fost absent.

Au furat tiganii cablurile si a avut intarziere peste 300 minute :lautar:
 
Salutare la toata lumea. Vineri 11 Mai 2012 propun o noua intalnire a timisorenilor la aceeasi ora 18:00 in acelasi loc. Astept comment-uri :p sau alte sugestii de data/ora.
 
In principiu sunt de acord...
Se asteapta pana la 18,15 la primul loc de intalnire...apoi ne vedem la "sala de sedinte" :lol:
 
dragi colegi azi ati luat absenta. doar 3 oameni au fost initial la stigarea prezentei. Putina rusinica. Puteati macar sa anuntati : vin sau nu vin.
 
Pe mine trebuia sa ma treci doar la "oprire temporara", deoarece NU am ramas! Din cauza lui "chikengeorge", se stie de ce... Oricum, data urmatoare, sper sa fie intalnirea mai relaxanta, ca sa pot ramane si eu. Chiar as vrea sa ma relaxez, nu sa ma enervez... Toate cele bune!

TGV
 
micile divergente exista si vor exista intotdeauna. momentan planul meu este sa fac cateva intalniri (nu m-am gandit exact la un numar) si sa vad cati oameni reactioneaza la apel. la prima am fost frumos suprins, la a doua mai putin. Dupa un anumit numar o sa pot trage o concluzie daca merita sa le mai facem sau nu. e pre devreme sa trag o concluzie. astept propuneri pentru o data de intalnire.
 
Pe aceasta cale, fac o ULTIMA incercare de impacare cu "chikengeorge". Eu NU sunt vinovat, si dansul stie asta, dar e orgolios!!! :lol: Vreau sa fie intr-adevar "Ein Man - ein Wort!", si nu "Eine Frau - ein "a-Wort"!" In functie de hotararea dumnealui, ma voi comporta (cu dansul) ca atare. Prefer sa stam la :cafea: si la :lautar: decat numai "oprire temporara".
Doamne-ajuta!
 
TGV-DAT a spus:
Pe aceasta cale, fac o ULTIMA incercare de impacare cu "chikengeorge". Eu NU sunt vinovat, si dansul stie asta, dar e orgolios!!! :lol: Vreau sa fie intr-adevar "Ein Man - ein Wort!", si nu "Eine Frau - ein "a-Wort"!" In functie de hotararea dumnealui, ma voi comporta (cu dansul) ca atare. Prefer sa stam la :cafea: si la :lautar: decat numai "oprire temporara".
Doamne-ajuta!

TGV - astea nu sunt probleme care sa le discuti pe forum. Nu faci decat sa agiti apele si eventual sa mai scarbeti pe vreun amator care ar vrea sa vina. Daca ai probleme cu vreunul din cei care vin la intalniri te rog sa vi le rezolvati in particular. Nu cunosc istoria problemei si nu cred ca aici e sala de judecata sa impartim dreptate. Multumesc pentru intelegere.