ND2 - Bachmann - Transformare.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stimate florinn. As dori sa iti transmit sincerele felicitari pt o transformare de exceptie a acestei locomotive. Eu stiu ce inseamna fiindca si eu la aparitia pe piata romaneasca a ND 2 urilor am achizitionat 2 bucati , unul pregatiti pt a fi transformat in locomotiva a GFR. Toate bine si frumoase, am ajuns la stadiul la care esti si tu cu rezultate destul de bune, chiar pana la aplicarea inscriptiilor. Dar din cauza unui accident nefericit, carcasa locomotivei a fost distrusa si nu am mai refacut-o. Asa ca inca odata felicitari, realizarea e chiar foarte buna si nuantele culorilor le-ai nimerit foarte bine. Asa mai departe. Respect. 8)
 
Salut,

nu am raspuns aici pentru ca am fost plecat si eu in tari "calde" si civilizate :D,
multumesc pentru aprecieri,
incriptionareea s-a facut cu decaluri de calitate.

Modelul este aproape gata, astept in continuare sa gasesc o solutie pentru ghidurile la farurile centrale, urmeaza si alte transformari GFR care vor fi net superioare acestui prim model.
 
Salutari,

O executie de clasa, fara sa pieptan pe cineva cu laude, este pe departe cea mai buna vopsire si realizare, transformare, a unei locomotive, desi nici celelalte conversii ce le-am vazut pe acest forum nu sunt de neapreciat si laudat. Toate arat bine, profi, dar asta imi place cel mai mult. Eu zic sa le trimiteti materialul cu ea celor de la Bachmann, poate se vor gandi sa o realizeze pe banda, pentru ca arata bestial.

Numai bine,
Bogdan