Colectia lu' Robert

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pentru epoca II am mai achizitionat de la Brawa trei vagoane la care ravneam de foarte mult timp.

Vagon bagaje, Pw4ü Pr 16 DRG


Vagon calatori, AB4ü Pr 15 DRG


Vagon calatori, B4ü Pr 21 DRG


Mie personal imi plac foarte tare. Cred ca merg cu BR 15.
 
felicitari si la mai multi bani sa cumperi sa mai ne clatim si noi ochii ... (noi bugetarii - astia "grasi")
 
@ robert
Daca vrei sa respecti cit de cit realitatea iti trebuie o prusaca sa traga oberlicht-urile BRAWA ,un P8 (br38) FL. sau Trix , un P10 (br39) Fl. un S9 (br 14)Brawa ,sau un S10 (br17)Fl.sau Roco
 
drg a spus:
@ robert
Daca vrei sa respecti cit de cit realitatea iti trebuie o prusaca sa traga oberlicht-urile BRAWA ,un P8 (br38) FL. sau Trix , un P10 (br39) Fl. un S9 (br 14)Brawa ,sau un S10 (br17)Fl.sau Roco

Multumesc frumos! Pana la urma va fi BR 38 TRIX.
 
Felicitari Robert :aplauze: :aplauze:
Vagonul este strasnic!. Si mie imi place foarte mult chiar daca e simplu.
Fratele lui gri este in remiza personala din Cluj:
 
B74MRV a spus:
A inebunit lupu'! Si-a luat DR-uri :D
Super piesa. :aplauze:
Spor


Razvan, propun sa ne luam si noi unul galben si unul roz, sa nu ne suprapunem :D
Strasnice piese aveti, colegii! Imi place si cum ruleaza, l-am vazut la atac pe cel gri al lui Doru, fiind mai aproape. Asta nu inseamna ca nu ma pot autoinvita la Robert sa-i survolez verzitura de metal. Nu? :D
 
obiwan a spus:
B74MRV a spus:
A inebunit lupu'! Si-a luat DR-uri :D
Super piesa. :aplauze:
Spor


Razvan, propun sa ne luam si noi unul galben si unul roz, sa nu ne suprapunem :D
Strasnice piese aveti, colegii! Imi place si cum ruleaza, l-am vazut la atac pe cel gri al lui Doru, fiind mai aproape. Asta nu inseamna ca nu ma pot autoinvita la Robert sa-i survolez verzitura de metal. Nu? :D
Vali, momentan sunt la capitolul recuperat teren. Saptamana viitoare imi soseste un PT3/6, ceea ce voi aveti deja. Dar tin aproape.

Robert, poate o aduci in vizita ca tare vreau sa ma "zgaiesc" la ea.

Spor
 
Robert m-ai data gata cu K-bay-urile. Felicitari ptr achizitii! si sunt gelos pe BVI Tristan-ul tau.

Costel_TT - Nu cred ca Robert va renunta vreodata la epoca I o data ce i-a intrat la inima ;) ...la orice numai la epoca I NU!

Spor!
 
Cred ca nu m-am facut inteles mai bine, robert zicea ca ramine numai pe epoca I si ca nu mai cumpara alte epoci, la asta m-am referit.