Intalniri intre pasionati la Timisoara

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
va salut pe toti

din cauza vremii total nasoale din Timisoara as dori sa aman intalnirea care era programata pentru dupa amiaza zilei de astazi. avand in vedere ca weekendul viitor este expozitia de la Cluj la care cativa dintre cei care doreau sa vina la intalnire se vor duce, iar peste doua saptamani eu voi fi plecat din Timisoara, las deschisa optiunea unei date viitoare de reprogramare, desi cel mai bine cred ca ar fi sa o lasam pe dupa sarbatori. astept sugestii din partea voastra.

numai bine
Claudiu
 
Salutari,

ma bucur sa gasesc un grup de entuziasti si in Timisoara. As dori sa particip si eu la urmatoarea intalnire, daca ma primiti. Eu sunt doar in stadiul de virusare. Nu m-am manifestat inca dintr-o oarecare necunoastere, lipsa de spatiu, s.a. M-am gandit intai sa caut indrumare pe la altii care se stiu.
 
Va salut pe toti.

Sper ca s-au asezat bine sarmalele si v-a iesit vinul din sistem pentru ca va invit pe 26 ianuarie la o noua intalnire la Timisoara, ora 17:00 la locul consacrat.

Va astept
 
Adica P-ta Unirii, la statuie. Dar as propune data de 19 ianuarie, daca sunteti de acord. In week-end-ul propus initial, sunt plecat din oras. Multumesc, Flavius
 
eu sunt de acord cu orice data... deocamdata, inafara de a va arata pe viu cum arata portalele mele... asta e...
 
De ce nu vii sa vezi la locul faptei :!: Am fost 4 de data asta: Chickengeorge, Smotocel, Flavca si eu. S-au adus lucrari de modelism la care se lucreaza, s-au purtat discutii pe baza modelelor, am discutat despre expozitia de la Cluj (deh eu nu am apucat sa ajung acolo anul trecut) si din ce am auzit se doreste o organizare a unei expozitii in Timisoara :idea: Am discutat un pic si despre asta. Una peste alta zic eu a fost o intalnire foarte ok.
 
darkshadowro a spus:
va salut. propun pe 23 februarie la 17:30 sa ne reintalnim modelistii din Timisoara. astept sugestii si reclamatii daca sunt :p

Si hai sa stabilim ca loc la Zai, ca sa nu mai stam ca papagali -n vant in mijlocul pietii(daca se accepta locul-ptr. timisoreni, fostul magazin de prezentare "1Iunie")
 
smotocel a spus:
chickengeorge a spus:
Si hai sa stabilim ca loc la Zai...

adecatelea putin mai pe dreapta (pe Eugeniu de Savoya) fata de unde ne-am intalnit ultima data? Zai Apres Caffe?

Bogdane, adica "iegzact"unde ne-am intalnit si ai baut berea ultima data, ala-i cum zici tu !
"Zai apres :cafea: "