Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salut,

banuiesc ca ati remarcat ca sunt unele probleme la forum,
din cauza ca a picat curentul la server in mod repetat s-a bulit raid-ul iar acum se face
rebuild.

Daca constatati anomalii, subiecte lipsa etc, este din aceasta cauza.

Speram ca situatia sa revina la normal pana maine seara.
 
Salut,

To whom may concern,

La urmatorul link, topicul " Vagon refrigerat FABRICA DE BERE BRIGADIRU " pus de GAM3, apare de 7 --sapte--ori....adica acelsi topic, cu ACELASI continut x 7 !!! ;-) ;-)

E normal ????

Iata link-ul:

http://forum.lokomotiv.ro/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=68

Marius.

PS: Tin minte ca atunci cand am pus topicul meu cu locomotiva HOe Dolgoch, parca nu era asa.....hmmm...virus ceva ??? ;-)
 
Da, era un subiect de al meu postat de 7 ori, problema ivita la ultima cadere a serverului . Am sters tot ce era in plus.
 
Salut,

Acum e ok, dar azi -noapte nu era asa...
Oricum, am facut si un PrintScreen, asta pentru a demonstra ca NU am vedenii :D ....
La cerere, il pot da cui doreste....

Marius.
 
de vreo 2 zile ,accesul la forum imi este foarte dificil,iar in casuta din stanga ,unde apar userii online,este totul la 0...adica 0 online, 0 membri...
stie cineva sa imi spuna ce se intampl? :roll:
 
Si eu pot confirma. Am conexiune UPC si Nextgen, paginile se incarca foarte greu prin ambele conexiuni (de aprox de 2 zile).
 
La fel mi s-a intamplat si mie cu incarcarea alaltaieri si ieri, si abia acum vad ca nu e niciun membru si niciun vizitator on-line :? . Am Internet atat wireless, cat si prin cablu, de la RTC-Clicknet si nu mergea nici cu Google Chrome, nici cu Windows Internet Explorer...
 
Salut,
am incercat de cateva zile incoace sa postez un nou topic la capitolul machete statice, dar in momentul in care vreau sa trimit materialul, se intra pe pagina de start a forumului, fara ca noul topic sa fie creeat. Am crezut initial ca e o problema temporara si am reluat demersul, fara succes. Apoi am incercat sa renunt la varianta copy paste si sa scriu de mana, direct, no way. Am incercat chiar si cu mai multe nume, insa rezultatul a fost acelasi, topicul nu se creeaza.
Imi scapa ceva?
Exista oaresce limitari de care nu imi aduc aminte?

mersi pentru eventuale lamuriri
 
@stageexp
Ar trebui sa se fi rezolvat. mai ai probleme?

-------------------------------------------------------------------------------------

Datorita unor lucari de intretinere/imbunatatire a site-ului in urmatoarele 2 saptamani este posibil ca temporar sa apara probleme in functionarea forumului, ne cerem scuze pentru aceste neplaceri.

Administratia lokomotiv.ro
 
Gam3 a spus:
@stageexp
Ar trebui sa se fi rezolvat. mai ai probleme?

-------------------------------------------------------------------------------------

Datorita unor lucari de intretinere/imbunatatire a site-ului in urmatoarele 2 saptamani este posibil ca temporar sa apara probleme in functionarea forumului, ne cerem scuze pentru aceste neplaceri.

Administratia lokomotiv.ro


Salut,
o sa verific, voi incerca sa repostez cand am un pic de timp.
Mersi.
 
pana la urma mai suntem in perioada de "lucrari" sau ar fi trebuit sa se termine ?
nu de alta dar aseara pe la vreo 12-1 noaptea era in craci
asta e, intelegem, bombanim un pic si ne trece ... e greu cand esti de partea cealalta a baricadei, de obicei pe mine ma bombane lumea cand se lasa cu update-uri :D